Show Tv Canlı izle

Show Tv kanalı,  1 Mart  1991 tarihinde Fransa'da 4 kişi tarafından kurulan özel bir tv kanalıdır. İlk yayınına da Fransa'da "Başka Bir Alem" isimi ile yayın hayatına başlamıştır. 1 Mart 1992 tarihinde ise Türkiye'ye gelerek Türk kanalı olarak yayın yapmaya başlamıştır.

Kanal 1991 yılından başlayarak günümüze kadar idare anlamında çok değişiklikler yapmıştır. Şuan Ciner Medya Grubu tarafından idare edilmektedir. Turgay Ciner, medya grubunun ve kanalın sahibi konumundadır. 2013 yılından beri medya patronluğuna devam etmektedir.

Eskiden Cine 5 ile kardeş kanal olan Show Tv, Türk televizyonculuğu için yeni bir dönemin başlatıcısı olmuştur. İlk yayın dönemlerinde özellikle haber alanında çok tanıdık kişiler ile tanınma ve izlenme oranı da artış gösteriyordu.

Show TV Kanalının genel merkezi İstanbul'da bulunmakta. Kanal sadece yurt içi değil yurt dışında da rağbet görmekte. Türkiye'nin yanı sıra KKTC, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Azerbaycan'da kanalın yayını yapılmakta. 

TURKSAT 4A üzerinden 12219 H 6500 3/4 frekanslarından kablolu yayını izleme imkanı bulunmakta. Ayrıca D SMART 23. kanal, Digitürk 22. kanal, Filbox 26.kanal üzerinden izleme imkanı bulunmakta. Türkiye'de bu zamana kadar en fazla dizi yayınlayan kanal konumunda.

Bu özelliğini halen daha sürdürmekte ve yayınladığı diziler ile de bunun gerçekliğini kanıtlamakta. Öyle ki geçmişte yayınlanmış dizileri halen başka kanallarda yayınlanmaya devam etmektedir.

Yayınlanan diziler hafta içi ile sınırlı kalmayıp hafta sonları da dizi yayını yapmakta. Sadece dizi olarak değil, komedi programı, magazin, yarışma, yaşam gibi çeşitli kategorilerde yayın yapmakta. Show Tv kanalının kendine bağlı ve kardeş kanal olarak birden çok kanalı da bulunmakta. 

Show Türk, Show Max, Bloomberg kanalları bunların başlıcalarındandır. 4 Ocak 2011 tarihi ile birlikte HD yayına geçen kanalın artık iki farklı şekilde izlenme imkanı da bulunmakta.

Sanal olarak ta Show Tv nin kendi sitesi üzerinden izleme imkanı bulunmakta.Show TV Dizi Ve Programları Çukur, İstanbul’un en belalı ve tehlikeli hayali mahallesi “Çukur”da geçen hayatları, burada yaşananları konu alıyor. Uyuşturucu satışına hiçbir şekilde izin verilmeyen Çukur, bu mahalleye gözünü koymuş kötü amaçlı bir grubun ortaya çıkmasıyla tamamen karışır. Aksiyon sahneleriyle ve muhteşem oyunculuk performanslarıyla Çukur, her Pazartesi saat 20.00’da Show TV’de!

Zemheri İkiz kardeşinden ayrı bırakılıp bir başkasına evlatlık verilen karakterimiz üvey kardeşine aşık olur. Bir ikiz kardeşi olduğunu öğrenince ise onu aramaya başlar fakat bir cinayete kurban gitmiş olarak bulur. İkiz kardeşinin intikamını almak için karakterimiz polis kılığına girer ve mücadelesine başlar.

Resurrection isimli bir Kore dizisinden uyarlama olan Zemheri adlı dizi, her Çarşamba saat 20.00’da Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor..

Ali Sunal’ın sunumu ve zengin oyuncu kadrosuyla Güldür Güldür Show 7’den 70’e herkesi kahkahalara boğmayı başarıyor.  

Her bölümde sunulan zengin ve farklı komedi skeçleriyle izleyicilere keyifli akşamlar yaşatan Güldür Güldür Show her Cuma saat 20.00’da Show TV kanalında sizlerle buluşuyor.      

Zahide Yetiş’le Türkiye’nin en ilginç, en zeki ve en olaylı insanları, en etkileyici hayat hikayeleri uzman konuklar eşliğinde  Show TV ekranlarından izleyicilerle buluşuyor.  

Birçok bilgi barındıran dopdolu tv programı Zahide Yetiş’le hafta içi her gün saat 9.30’da Show TV kanalında sizlerle.

 

Show TV Platformları

Türksat 4A Uydusu

Teledünya 24.Kanal

D-Smart 23.Kanal

KabloTV 26.Kanal (HD)

Digitürk 322.Kanal (HD)

Show TV Frekans Bilgisi

Frekans: 12219

Sembol Oranı: 6500

Polarizasyon: Yatay (H)

FEC: 3/4